Format Kitap
Barkod 3322581045230
Yayın Tarihi 0000-00-00

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ayşe Öner
Yazar   : Jennifer Waldburger

Hamilelik, Doğum ve Bebek Bakım Kitabı

Ayşe Öner
Klan Yayıncılık
Hamilelik hazırlığı o hamilelik o bebek odası hazırlığı o hamilelikte beslenme o nefes egzersizleri o hamile egzersizleri o hastaneye hazırlık o doğum o doğum sonrası beslenme o loğusalık o doğum sonrası egzersizleri o bebek egzersizleri o yenidoğanın özellikleri o emzirme o aşılar o hastalıklar o seyahat o ağlama o uyku düzeni o gaz sorunu o bebek masajı o alt değiştirme o banyo o tırnak kesimi o kardeşler o oyun ve arkadaşlar o yürüme o evde alınacak güvenlik önlemleri o ilkyardım o ve diğer konular...

Yüreğe dokunan bir yürek Ayşe hanım. Annelerin annesi... Tüm bebeklerin yaşayan meleği Ayşe hanım. İlk doğumum olduğu için ne kadar okusam da, araştırsam da her inandığım isim, doktorum, herkes, herkes Ayşe Öner diyordu bana... O kadar güven veren bir insan ki Ayşe hanım, ilk dersimiz ve devamı ard arda geliverdi...
Dokuz ayın her evresini...
Doğumun tek başrolü doğru nefes almanın önemini ve uygulamasını...
Tüm bedenimde ve ruhumda yaşadığım değişimlerin gerçek sebeplerini...
Normal doğumun önemini...
Anne sütünden, bebeğimin ilk banyosuna kadar çok şeyi Ayşe hanımdan öğrendim ben.
... Ve son sözüm: Elinizde bulunan kitaba sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Her sayfası değerli, yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile oluşmuş. Anne ve anne adayları için vazgeçilmez bir rehber kitap olacaktır.

Harika Haftalar

Bebeğinizin Gelişen Zekâsı: Ne harika Bir Dünya! Harika Haftalar boyunca yaşayacaklarınız...

İlk 20 ay içinde tüm bebeklerin on büyük gelişim sıçraması gerçekleştirdiği tarihleri keşfedeceksiniz

Dünyaya bebeğinizin bakış açısından bakacaksınız

Her bir sıçramayı nasıl destekleyeceğinizi öğreneceksiniz

Bebeğinizin huysuz, ilgi isteyen, ağlamaklı anlarında ona yardımcı olacaksınız

Her bir anahtar haftada en iyi oyun ve oyuncakların ne olduğunu bileceksiniz

Davranışları anlamlandırmak için takvim, tablo ve kontrol çizelgesi kullanacaksınız

Bebeğinizin davranışları için haftalık rehbere sahip olacaksınız


"Bu kitap dünyayı çocukların gözünden görmenize yardımcı olacak. (…) Ebeveyn olsanız da olmasanız da burada anlatılanlardan yararlanmak için hiçbir zaman çok erken ya da çok geç değil."
-Prof. Dr. Philip J. Runkel, Oregon Üniversitesi-

Uyku Sorunlarına Kolay Çözümler - Jennifer Waldburger - Peta Kitap

Çocukları Sağlıklı Uyutma Rehberi 1 Haftadan Daha Kısa Sürede Çözüme Ulaşın! Yorgun düşmüş anneler ve babalar, not alın: Jill Spivack ve Jennifer Waldburger, bebeğinizi veya çocuğunuzu beş gecede uyutacak, asla başarısız olmayan, aile dostu çözümler paylaşıyor. Uyku Sorunlarına Kolay Çözümler’in başarılı olmasının en önemli unsuru hem ebeveynlerin hem de bebeklerin ve çocukların duygusal ihtiyaçlarına hitap etmesidir. “En az ağlama” yaklaşımı sayesinde tahmin yürütmeden ve suçluluk hissetmeden sağlıklı uyku alışkanlıkları elde etmeyi garantiliyor. Bebeğinize veya çocuğunuza hem gece hem şekerleme uykusu uyumayı öğretin. Sabahın erken saatlerinde uyanmaya elveda deyin. Konuşabilen çocuklarla uyku saati savaşlarını sonlandırın. Diş çıkarma, hastalık, seyahat, beşikten yatağa geçiş, birden fazla kardeşle başa çıkma gibi zorlukları aşın.

devamını oku..
Etiketler : SİZE ÖZEL
Kategori : Çocuk Bakımı
199.00
Liste Fiyatı : 199.00
Kazancınız : 0.00
Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.