Format Kitap
Barkod 9786257849166
Yayın Tarihi 2021-03-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 170
Kapak Ciltsiz
Kağıt Kuşe
Boyut 16 X 24

Emeği Geçenler :
Yazar   : Ayşegül Öztürk

Bu kitabı hazırlarken, tüm vatandaşlarımıza faydalı olmayı amaçladık. Bu kitabımızın, tüm halkımızı ilgilendirdiğini düşünüyoruz. Diş hekimleri olarak hiçbir problemi yoksa bile herkese altı ayda diş hekimine gitmesini tavsiye ediyoruz. Bu gerçekten önemli bir tavsiyedir. Bu tavsiyeye uyulması durumunda insanların ömürlerinde yaklaşık olarak 150 kez diş hekimine gitmesi gerekiyor. Tabii ki diş tedavisi olanların diş hekimine gitme sayısı çok daha fazla olacaktır. Ülkemizde yılda ~50 Milyon veya daha fazla sayıda diş hekimine müracaat bulunmaktadır [1]. Bu kitabımızın, diş hekimine gitmeden önce, gittikten sonra ve tüm hayatınızda faydalı olacağını düşünüyoruz. Bilindiği gibi bazen bir resim, bin cümle etkisi gösterebilmektedir. Bundan dolayı kitabımızdaki bilgileri, mümkün mertebe fotoğraf ve resimler eşliğinde açıklamaya özen gösterdik.

Kitaptaki bilgileri dikkate alıp, tavsiyelere uymanız durumunda, diş tedavileri için daha az paranız gideceğine ve daha sağlıklı bir hayat yaşayacağınıza yürekten inanıyoruz.

Kitabımızdan kimlerin ve nasıl istifade edebileceğini özetlersek;

a) Tüm vatandaşlarımız; kitaptaki ağız ve diş sağlığı problemleri ve tedavi yöntemleriyle ilgili bilgilerden faydalanma, farkındalığı arttırma, hijyen bilgilerini öğrenme ve uygulamayla ilgili istifade edebilirler.

b) Diş hekimleri, dental klinikler ve hastaneler; hastalarını ağız ve diş sağlığıyla ilgili bilgilendirme amacıyla kitabımızı kliniklerinde veya bekleme salonlarında bulundurabilirler.

Ayrıca diğer branşlardaki sağlık personellerinin bilgilerinin artması.

devamını oku..
Kategori : Genel
120.00
Liste Fiyatı : 120.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 1
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim