Format Kitap
Barkod 2239781034777
Yayın Tarihi 2022-05-11
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 1253
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Robert T. Kiyosaki
Yazar   : Mike Michalowicz

Robert T. Kiyosaki Zengin Baba:

"İnsanların maddi olarak sıkıntı çekmesinin başlıca nedeni, yıllarını okulda geçirip parayla alakalı hiçbir şey öğrenememeleridir.
Sonuç olarak bu insanlar para için çalışmayı öğrenirler, ama asla parayı kendileri için çalıştırmayı öğrenemezler."
Robert Kiyosaki dünya genelinde milyonlarca insanın parayla ilgili düşünme şekillerine meydan okudu ve onları değiştirdi. Genel inanışa ters düşen bakış açısıyla Kiyosaki, dobra konuşması ve cesaretiyle ün kazandı. Dünya çapında finansal eğitimin sıkı destekçisi olarak kabul edildi.

Mike Michalowicz Önce Kar:

Michalowicz önce kârı alarak ve yalnızca kalanları masraflara tahsis ederek girişimcilerin işletmelerini nakit yiyen canavarlardan kârlı birer gelir kaynağına dönüştürebileceğini gösteriyor. Michalowicz’in Önce Kâr sistemini kullanarak okuyucular: • 4 basit prensibi uygulamanın muhasebeyi kolaylaştırabileceğini ve banka hesap bakiyelerine bakarak kârlı bir işletmenin yönetiminin daha kolay olabileceğini, • Küçük, kârlı bir işletmenin, gayrisafi hasılası üzerinden hayatta kalmaya çalışan büyük bir işletmeden çok daha değerli olabileceğini, • Erkenden ve istikrarlı bir şekilde kârlılığı elde etmiş işletmelerin uzun vadeli büyüme şansının daha yüksek olduğunu öğrenecekler.

devamını oku..
Etiketler : SİZE ÖZEL SETLER
180.00
Liste Fiyatı : 180.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim