Format Kitap
Barkod 9786257232395
Yayın Tarihi 2022-10-27
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Katlamalı Büyüme Stratejisi
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 248
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Yavuz Altun

İnsanoğlu gençliğinden gelen fikirleri sever ve bu fikirler zamanla alışkanlığa dönüşür. Alışkanlığa dönüşmesi, insanın doğruyu bulmasını ve değişimi yakalamasını engeller. Bu süreç kurumlar için de genellikle böyle devam eder. Organizasyonlar zaman içinde edindikleri alışkanlıklar nedeniyle gerçeği göremezler. Bu durum bazen egoya, bazen yılgınlığa ve bazen de büyüklük kibri ile kaprise dönüşür.
Soru şu: Büyümeye mi yoksa değişime mi cevap vermeliyiz? Büyümek için büyümek, kanserli bir hücrenin ideolojisidir. Elbette buradaki sır, değişimdir; coşkuyla, istekle ve her kademesinde emekle gelen değişim… Ve bu değişimin önünde kimse duramaz. Herkes topa bakarken siz sahaya, yani o alana odaklanmalısınız. Herkes topa odaklanmışken siz topun gideceği yere bakmalısınız. Görünmeyene odaklanmak, değişimin olmazsa olmaz ilk şartıdır.
Olay kutunun içinde düşünmek, kutunun dışında düşünmek veya hiç kutu olmadığını düşünmek değildir. Eğer hiçbir şeyiniz olmadığını düşünürseniz sizi sınırlayan bütün etkenlerde kurtulup değişime ve yeniliğe başlayabilirsiniz.

devamını oku..
% 45
indirim
27.50
Liste Fiyatı : 50.00
Kazancınız : 22.50
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %45.00 indirim