Format Kitap
Barkod 9786054737949
Yayın Tarihi 2021-04-01
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 6.Baskı
Sayfa Sayısı 544
Kapak Ciltsiz
Kağıt 2. Hamur
Boyut 14 X 21

Emeği Geçenler :
Yazar   : Şehnaz

Bir evliliği ayakta tutan yegâne güç; adamın sevdası, kadının bu sevdaya sarılışıdır. Mutluluğun formülü birbirini sevmekte saklıdır. Bu formülü bozacak günler Eroğlu Konağı’nın kapısını çaldığında içeri buyur edilir. Bebek hasretinin tutulduğu konakta kuma rüzgârı eserken kaosa doğru sürükleyen fırtınaya iki kadın, bir adam tutulur.

Hayat ters köşeden vurarak bebeği olamayan, yıllarca bu esikliğin acısını pervasızca çeken, hastaneden hastaneye koşan, umut etmekten ve istemekten yorulmayan kadının hayatına kuma gölgesi düşürür.

Karısının bebeği olmadığı her gün, aşkı daha sağlam ayakta dururken adamın duygularını ve aklını yitirecek kâbus gerçekleşir. Kokladığı gülün üstüne bir kır çiçeği yerleşir, bu çiçek tohumunu verir ve sevdaya tutulmuş adamın kalbi ikiye bölünür! Konağa düğünsüz derneksiz, üzerinde bir gelinlikle kapıdan içeri alınan kadını beklediğinden daha zor bir hayat, beklediğinden daha kötü bir evlilik karşılar. Zorlu sınavlara tabi tutulur, aşk ve sevgi yoksunu bir evlilikte ayakta durmaya çalışır. Kocası tarafından merhamet dilenen kadın halini alır. Sevda bir kadında, tutku bir kadındayken aynı çatı altında zorlu yaşam sürdürülür. Araf’ta kalmış bir adamın, bu adama bağlı iki kadının yaşamı zorlu serüvenlerle akıbeti belli olmayan sona doğru gider.

Ateş düştüğü yeri yakar, kuma gelir.

Hasreti kadın dindirir, bebek doğar. Adam ikiye bölünür.

Ve aşkı hangi kadın alacak, sorusu akılları alır.

Ben Ezo! Üzerine kuma gelmiş kadınım.

Şimdi sığındığım limanım, kocamın kalbindeki aşkım.

Ben Şerwan! Bir kadının hayatını kalbine, bir kadının hayatını omzuna alan adamım.

Ben Beritan! Kuma giden kadınım.

Benim tek dünyam, kucağıma aldığım bebeğim.

devamını oku..
Kategori : Genel
% 50
indirim
17.50
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 17.50
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 5
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50.00 indirim