Format Kitap
Barkod 9786257232333
Yayın Tarihi 2022-08-02
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Liderlik : Efsaneler ve Gerçekler
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 260
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Jeffrey Pfeffer

Liderlik; milyarlarca dolar yatırım, binlerce kitap, liderleri geliştirmeye odaklanan yüz binlerce blog ve konuşma ile muazzam bir girişimdir. Oysa gerçeklere dönüp baktığımızda çalışanların iş ilişkilerinin kesildiğini, üst düzey liderlerin sürekli olarak değiştiğini, kariyer aksamalarını ve başarısız olan liderlik gelişim çabalarını görüyoruz.
Liderlik: Efsaneler ve Gerçekler’de Jeffrey Pfeffer, liderlik endüstrisine parlak bir ışık tutarken, neden başarısız olunduğunu ve nasıl yeniden yükselinebileceğini gösteriyor. Liderlerin dürüst, özgün ve mütevazı olmaları, doğruyu söylemeleri, güven inşa etmeleri ve başkalarını da önemsemeleri için kendilerine verilen talimatlarla ilgili tüm yanlışlıkları ortadan kaldırıyor. Liderlikle ilgili pek çok hikâye ve efsaneyi farklı bir bakış açısıyla ele alarak kanıtlara daha bilimsel yaklaşıyor ve insanlara, kariyerlerine rehberlik edecek daha iyi bilgiler sunuyor.
Sosyal bilimlere dayanan ve yönetimi geliştirmek için pratik örnekler ve tavsiyeler veren Liderlik: Efsaneler ve Gerçekler, okuyucuları gerçeği kabul etmeye ve ardından, kendilerini ve dünyayı daha iyi hâle getirmek için bu gerçekleri kullanmaya teşvik ediyor.

devamını oku..
% 45
indirim
134.75
Liste Fiyatı : 245.00
Kazancınız : 110.25
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %45.00 indirim