Format Kitap
Barkod 8548768100652
Yayın Tarihi 0000-00-00

Emeği Geçenler :
Yazar   : Isabelle Filliozat;Virginie Limousin;Eric Veille
Yazar   : Yaşar Kuru
Çevirmen   : Burçak Targaç

Duygularım - Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum Seti - 3 Kitap
Fransa’da pozitif ebeveynlik yönteminde öncü psikoterapist Isabelle Filliozat ile psikoterapist ve çocuk terapisti Virginie Limousin tarafından kaleme alınan, Türkiye dahil yayımlandığı tüm ülkelerde büyük beğeni toplayan Oynuyorum ve Kendimi Tanıyorum serisi, her kitaptaki 100’den fazla etkinlik ve ebeveyn kitapçığıyla birlikte, çocukların içlerinde neler olup bittiğini anlayabilmeleri, “duygularının efendileri” olabilmeleri için hazırlandı.

“Duyguyu anlama ve aktarma becerisi için kıymetli bir kitap bu. Ebeveynlerin de mutlaka okumasını dilerim.” Psikiyatrist Dr. Gülcan Özer

Pozitif Çocuk; Sevilmekten Mutlu Olmayan Çocuk, Duygu Dünyası Zarar Görmüş Çocuktur

Yaşar Kuru
Peta Kitap
Sevilmekten mutlu olmayan çocuk, duygu dünyası zarar görmüş çocuktur.

Çocuklar bizlerle aynı dünyada yaşar fakat bizlerle aynı gözle dünyaya bakmazlar. Çocuğunuzla yaşadığınız problemlerin hemen hemen hepsi onu ve dünyasını tanıyamamaktan kaynaklanır. Bu hususta birçok ebeveynin endişesi ve üzüntüsü benzerdir.

Çocuk içinde kodlanmış olan ve bizim göremediğimiz, bilemediğimiz ve farkına varamadığımız kendisine has yöntemleriyle kendini hayata hazırlar. O zaman biz kim oluyoruz? Bizler, onun kendi yöntemlerini uygulayabilmesi için ona imkân ve fırsat sağlayıcılarız. Bu nedenle ebeveynler olarak pozitif çocuklar yetiştirebilmemiz için "çocuğun yöntemlerini" keşfetmemiz gerekmektedir.

Gerek yaşadığınız hayata anlam katabilmeniz gerek çocuklarınızla ruhsal anlamda yakınlaşmanız için pedagojik açıdan yapılması gerekenler konusundaki pratik yöntemler bu kitapta sizi bekliyor.

devamını oku..
Etiketler : SİZE ÖZEL
179.00
Liste Fiyatı : 179.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim