Format Kitap
Barkod 2786051880027
Yayın Tarihi 0000-00-00

Emeği Geçenler :
Yazar   : Kolektif

CİLTLİ SERT KAPAK

DEFTER VE AYRAÇ HEDİYELİAma Bu İnek Yumurtluyor!

İnek Menekşe çok mutsuz çünkü o ne diğer inekler gibi bisiklete binebiliyor ne de amuda kalkabiliyor, bu yüzden de kendini hiç özel hissetmiyor. Derken bir sabah olağanüstü bir şey oluyor.AKŞAM YEMEĞİNE GELEN KUZU :

Akşam yemeğini yemeye hazırlanan ihtiyar kurdun sürpriz bir ziyaretçisi var: küçük bir kuzu! İhtiyar kurdun küçük kuzuyla ilgili bambaşka planları olsa da küçük kuzunun tek bir isteği var: kurtla arkadaş olmak! Peki, bir kurtla bir kuzu arkadaş olabilir mi dersiniz? Cevabı bu kitapta.

Akşam Yemeğine Gelen Kuzu, sürpriz sonuyla gülümseten bir dostluk hikâyesi.Ben Sandalye Değilim:

Bugün küçük zürafanın ormandaki ilk günü. Ama o da ne? Herkes onu sandalye zannedip üstüne oturuyor! Küçük zürafa da onlara bir sandalye olmadığını göstermek için işe koyuluyor.Bir Sevgi Masalı:

Sizi sadece tatlı ve sevimli olduğunuzda değil, her hâlinizle sevecek biri mutlaka vardır. Hem de 7 gün 24 saat, yılın 365 günü.Ayı Yürüyüşe Çıkardım:

Bir çocukla ayın arkadaşlığından güzel bir uykuya hazırlık öyküsü doğuyor. Ninniyi andıran ritmi ve masalsı resimleriyle uyumadan önce çocuğunuza okumanız için ideal!

devamını oku..
Etiketler : Kitap Setleri
Kategori : Genel
145.00
Liste Fiyatı : 145.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
Stokta var
Aynı Gün Kargo   
Stok miktar : 3
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim